X-ONE Sapphire Glass Extra Hard – pre iPhone iPhone 13 / 13 Pro 6,1"

Jedinečné tvrdené sklo X-one so zafírovým povlakom - číslo jedna v ochrane displeja. Vďaka vrstve syntetického zafíru je v porovnaní s tradičnými sklami odolnejší voči poškriabaniu. Celoplošné lepidlo zaisťuje perfektnú priľnavosť a oleofóbna vrstva zabraňuje odtlačkom prstov.

Zafír je jedným z najodolnejších minerálov v prírode - na 10-bodovej Mohsovej stupnici je hneď za diamantom. V okuliaroch je jeho syntetická verzia, ktorá je kombináciou korundu s oxidom hlinitým.

V praxi je vďaka takejto vysokej tvrdosti zafírové sklíčko oveľa odolnejšie voči mechanickému poškodeniu - napríklad poškriabaniu každodennými predmetmi ako nôž alebo kľúče.

Ďalšou výhodou zafíru je jeho plná optická priehľadnosť. Po inštalácii jasne obnovte farbu pôvodnej obrazovky, čím získate vynikajúcu kvalitu obrazu a citlivú reakciu. Oleofóbna vrstva zabraňuje nevzhľadným odtlačkom prstov.

Vďaka plnej lepiacej ploche sa sklo dokonale prilepí od horného k spodnému okraju. Zabraňuje tiež vniknutiu prachových častíc pod displej. Nízka hrúbka skla (0,3 mm) telefón opticky nezahusťuje a sklo dobre splynie s ochranným puzdrom.

Použitie zafírového skla je bezpečné. Zaoblené hrany skla chránia pred poranením pri montáži. Navyše, na rozdiel od tradičných šošoviek, pri rozbití zafírové sklíčko nevytvára ostré úlomky, ktoré sa dajú ľahko prerezať prstami, a láme sa pozdĺž povrchu, čím vytvára vzor pavučiny.

Vlastnosti:

Lepidlo: Celoplošne

Pokrytie obrazovky: pokrýva celú obrazovku vrátane zakrivenia obrazovky

Materiál: Tvrdené zafírové sklo

Hrúbka: 0,3 mm

Vzhľad: s čiernym rámom

Oleofóbny povlak: áno

Špeciálne vlastnosti: Vysoká tvrdosť, dokonalá transparentnosť, celoplošná priľnavosť

V súprave:

- tvrdené sklo

- vlhká handrička

- suchá handrička

- polohovacie nálepky

19,90 €