IPHONE 13 - TVRDÉ POUZDRO RUŽOVÝ MRAMOROVÝ DIZAJN S NYLONOVÝM PÁSKOM - GUESS

• ELEGANTNÉ A štíhle puzdro na mobil: Spoločnosť CG Mobile vytvorila tento tvarovo priliehavý tenký obal na iPhone, aby bol kompatibilný s iPhone 13 Pro. Toto puzdro je navrhnuté pre jednoduché použitie a zároveň chráni vašu investíciu. Chráni váš iPhone v luxusnom štýle, ktorý vám dodáva klasický a elegantný vzhľad vášho vreckového zariadenia. Ponúka tiež tenký ergonomický dizajn a vysokokvalitné uchopenie.

• CHRÁŇTE SVOJ SMARTFÓN ŠTÝLOVO: Toto puzdro na iPhone, ktoré je priamo inšpirované interiérmi aj exteriérmi GUESS, obsahuje vyrazený nápis GUESS, ako aj reliéfnu líniu a zaliate kovové logo GUESS. GUESS je známy a uznávaný pre svoj elegantný dizajn a bezchybnú povrchovú úpravu. CG Mobile vám umožní vziať si túto eleganciu so sebou, kamkoľvek idete.

• VYSOKÁ OCHRANA PRE VAŠE ZARIADENIE: Tieto obaly na iPhone 13 Pro majú mierne vyvýšené okraje na ochranu pred pádom a poškriabaním. Majte svoj mobilný telefón vždy chránený pred nárazmi. Funkcia jednoduchého nasadenia so zvýšeným okrajom obrazovky, ktorá chráni obrazovku a fotoaparát.

• PRESNOSŤ A JEDNODUCHÝ PRÍSTUP: Presné výrezy umožňujú úplný a jednoduchý prístup ku všetkým portom, fotoaparátom, tlačidlám a reproduktorom.

26,90 €